Aktualności

Mikołaj na Bocianku

Mikołaj odwiedził dziś mieszkańców osiedla Bocianek. Rozdawał cukierki przechodniom, był w przedszkolach, świetlicach, przychodni zdrowia i klubie seniora.

Pocztówkowy zawrót głowy

Kilkadziesiąt prac wpłynęło na konkurs ogłoszony przez Spółdzielnię Mieszkaniową Bocianek. Uczestników zapraszamy po nagrody.

Uwaga! Konkurs

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bocianek” ogłasza konkursy plastyczne dla dzieci i młodzieży na wykonanie projektu kartki bożonarodzeniowej oraz kalendarza na 2018 rok.

Zmiany w prawie spółdzielczym

Duże zmiany w prawie spółdzielczym wprowadził polski Sejm. Jakie skutki nowe prawo rodzin dla mieszkańców Bocianka?

Czy znasz tabliczkę mnożenia?

29 września 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 był obchodzony Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie wraz z koordynatorami : p. Anną Mazur i p. Urszulą Sodel egzaminowali dorosłych ze znajomości tabliczki.

Nowy numer “Echa Bocianka”

Ukazał się już nowy numer “Echa Bocianka” Zapraszamy do lektury.

Zmiana w Radzie Nadzorczej

Zmiany w Radzie Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek w Kielcach. Z wybranego na początku wakacji składu odchodzi Mirosław Buczkowski.

Turniej o puchar spółdzielni

6 drużyn w kategorii 2007-2008, 9 w kategorii 2005-2006, 12 w OPEN – łącznie 27 ekip wzięło udział w turnieju trójek o Puchar Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek, który odbył się na boisku przy ulicy Kasprowicza.

Strona 1 z 2712345...1020...Ostatnia »