Czyszczą ulice po zimie

Czyszczą ulice po zimie

Na terenie osiedla Bocianek rozpoczęło się czyszczenie ulic po zimie. Dziś w piątek 9 kwietnia zamiatarki pracowały na ulicy Konopnickiej.
Read more

Życzymy Wesołych Świąt!

Read more

Nowy numer “Echa Bocianka”

Już jest nowy numer “Echa Bocianka”. Zapraszamy do lektury.
Read more

Dostaliśmy upomnienie – grożą nam wysokie kary!

Informujemy, że za notoryczny brak segregacji śmieci w pojemnikach ustawionych pomiędzy garażami Spółdzielnia otrzymała upomnienie z Urzędu Miasta Kielce, iż w przypadku powtarzania się tego procederu wszyscy mieszkańcy osiedla zostaną obciążeni opłatą za wywóz odpadów niesegregowanych tj. 28 zł /osobę zamiast dotychczasowych 14 zł.
Read more

Przetarg na remont 154 balkonów

Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek ogłasza nieograniczony przetarg na wykonanie remontu 154 szt. balkonów oraz 10 szt. daszków nad balkonami.
Read more

Przetarg na wymianę 87 okien

Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek w Kielcach ogłasza przetarg nieograniczony na wymianę okienek piwnicznych w budynkach przy ul.: Konopnickiej 7, Wyspiańskiego 1, Wyspiańskiego 3, Staffa 1, Staffa 3, Staffa 4, Gałczyńskiego 1 – łącznie 87 szt.

Read more

Lokal do wynajęcia

Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek ogłasza konkurs ofert na najem lokalu użytkowego  o powierzchni 96 metrów kwadratowych znajdującego się na parterze w kompleksie pawilonów handlowych przy ul. Konopnickiej 5 w Kielcach
Read more

Nie żyje Krzysztof Nawrot

Z przykrością informujemy, że w wieku 75 lat zmarł Krzysztof Nawrot, członek Rady Nadzorczej naszej spółdzielni w latach 2014-2017.
Read more
Następna strona »