Aktualności

Czy znasz tabliczkę mnożenia?

29 września 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 był obchodzony Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie wraz z koordynatorami : p. Anną Mazur i p. Urszulą Sodel egzaminowali dorosłych ze znajomości tabliczki.

Nowy numer “Echa Bocianka”

Ukazał się już nowy numer “Echa Bocianka” Zapraszamy do lektury.

Zmiana w Radzie Nadzorczej

Zmiany w Radzie Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek w Kielcach. Z wybranego na początku wakacji składu odchodzi Mirosław Buczkowski.

Turniej o puchar spółdzielni

6 drużyn w kategorii 2007-2008, 9 w kategorii 2005-2006, 12 w OPEN – łącznie 27 ekip wzięło udział w turnieju trójek o Puchar Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek, który odbył się na boisku przy ulicy Kasprowicza.

Ważny komunikat

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej  „Bocianek” informuje, że w dniu 08.09.2017 (piątek) biuro i kasa Spółdzielni będą czynne do godziny 11:00 ze względu na szkolenie pracowników o przyjętej ustawie z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych .

Dwa nowe przetargi na roboty budowlane

Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek ogłosiła dwa kolejne przetargi na roboty remontowo-budowlane.

Spotkanie z Radami Nieruchomości

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek w Kielcach spotkał się z przedstawicielami Rad Nieruchomości. Celem zebrania była analiza wprowadzenie dodatkowych prac do tegorocznego planu remontów.

Uwaga na piecyki gazowe!

Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek oraz spółka Kominiarz ostrzegają przed tzw. “cofką”.
Strona 1 z 2612345...1020...Ostatnia »