Informacje

Czy znasz tabliczkę mnożenia?

29 września 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 był obchodzony Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie wraz z koordynatorami : p. Anną Mazur i p. Urszulą Sodel egzaminowali dorosłych ze znajomości tabliczki.

Nowy numer “Echa Bocianka”

Ukazał się już nowy numer “Echa Bocianka” Zapraszamy do lektury.

Zmiana w Radzie Nadzorczej

Zmiany w Radzie Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek w Kielcach. Z wybranego na początku wakacji składu odchodzi Mirosław Buczkowski.

Turniej o puchar spółdzielni

6 drużyn w kategorii 2007-2008, 9 w kategorii 2005-2006, 12 w OPEN – łącznie 27 ekip wzięło udział w turnieju trójek o Puchar Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek, który odbył się na boisku przy ulicy Kasprowicza.

Spotkanie z Radami Nieruchomości

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek w Kielcach spotkał się z przedstawicielami Rad Nieruchomości. Celem zebrania była analiza wprowadzenie dodatkowych prac do tegorocznego planu remontów.

Uwaga na piecyki gazowe!

Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek oraz spółka Kominiarz ostrzegają przed tzw. “cofką”.

Pierwsze posiedzenie nowej Rady Nadzorczej

Pierwsze posiedzenie nowej Rady Nadzorczej SM Bocianek odbyło się w środę 5 lipca. Jej członkowie wybrali ze swojego grona osobę, która będzie pełniła funkcję przewodniczącego. Ustalono także skład prezydium oraz poszczególnych komisji.

Walne Zgromadzenie – relacja

Na Walnym Zgromadzeniu, które odbyło się w czwartek, 29 czerwca, wybrano nowy skład Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Bocianek”. W kadencji 2017-2020 będzie zasiadać w niej tylko dwóch dotychczasowych członków – Przemysław Kruk i Wiesław Kamiński. 

Strona 1 z 2012345...1020...Ostatnia »