Informacje

Nowe znaki drogowe

Na terenie naszego osiedla ustawione zostały nowe znaki drogowe. Jest też lustro, które ułatwi kierowcom włączenie się do ruchu na skrzyżowaniu ulic Konopnickiej i Norwida.

Jedynka z liczbą π w spółdzielni

Co ma wspólnego Jedynka, liczba π oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek?

Nowy chodnik przy ul. Konopnickiej

Nowy odciek chodnika powstaje przy ul. Konopnickiej, nieopodal parkingu strzeżonego.

Dla bezpieczeństwa dzieci

Prace remontowe prowadzone są na kilku placach zabaw na terenie osiedla Bocianek.

Życzenia dla Pań

Wszystkim Paniom składamy z okazji Ich święta najserdeczniejsze życzenia.

Zmarł Ryszard Mikurda – w sobotę pogrzeb

Zmarł Ryszard Mikurda – członek Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek i wieloletni mieszkaniec naszego osiedla, zasłużony działaczy świętokrzyskiego sportu motorowego. Regionalista, dziennikarz, były redaktor naczelny “Echa Bocianka”.

Przycinka drzew i ptasie budki lęgowe

Spółdzielnia przystąpiła do wiosennych zabiegów pielęgnacyjnych drzew i krzewów. Przycinka gałęzi wykonywana była przez naszych pracowników przy ul. Kasprowicza, Staffa i Wyspiańskiego. W następnej kolejności będą prowadzone prace przy ul. Norwida.

Postępuj świadomie

Jak zachować się widząc pożar odpadów? Jak unikać skażenia środowiska materiałami pobudowlanymi? Jak bezpiecznie pozbyć się odpadów wielkogabarytowych? Kto może zapłacić nawet 1 mln zł kary za niewłaściwe postępowanie ze śmieciami? Rusza kampania „Postępuj świadomie z odpadami w Kielcach”, której zadaniem jest odpowiedź na te i wiele innych pytań.
Strona 1 z 2612345...1020...Ostatnia »