Informacje

Piłkarskie emocje na Bocianku

Trofex obronił Puchar Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek i wygrał ponownie zawody trójek piłkarskich organizowane na boisku przy ulicy Kasprowicza 3. W finale drużyna Romana Koruby przegrywała z Futsalem Nowiny, ale w końcówce przechyliła szalę na swoją korzyść.

Paczkomat na Bocianku

Paczkomat InPost został zainstalowany na terenie osiedla Bocianek.

Budowlanka ze Zgody wciąż z nami!

Od ponad ćwierć wieku Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bocianek” korzysta z wiedzy oraz doświadczenia nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Kielcach. Współpraca obydwu placówek rozpoczęła się od malowania klatek schodowych na naszym osiedlu. Do dziś uczniowie wykonują głównie prace remontowe i naprawcze.

Mieszkanie za długi

Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek odzyskała pieniądze od dłużnika. 

Nasi sąsiedzi na osiedlu

Zwierzęta – jedne zapraszamy sami do naszych domów, inne wpraszają się na teren naszego osiedla gnieżdżąc w drzewach i zakamarkach piwnic. Jedne pożyteczne inne nie. Jedne uwielbiane inne przepędzane. Poniżej publikujemy artykuł na ich temat przesłany nam przez mieszkańca naszego osiedla.

Walne Zgromadzenie – galeria zdjęć

Walne Zgromadzenie członków naszej spółdzielni odbyło się 11 czerwca w Hotelu Kongresowym (Exbud). Prezentujemy galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Walne Zgromadzenie – relacja na żywo

Rozpoczęły się obrady Walnego Zgromadzenia członków Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek.

Dziś Walne Zgromadzenie

Dziś 11 czerwca o godzinie 17 w Hotelu Kongresowym (Exbud) rozpoczną się obrady Walnego Zgromadzenia członków SM Bocianek.

Strona 1 z 2912345...1020...Ostatnia »