Ogłoszenia

Lokal do wynajęcia

Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek ogłasza konkurs ofert na najem lokalu użytkowego  o powierzchni 96 metrów kwadratowych znajdującego się na parterze w kompleksie pawilonów handlowych przy ul. Konopnickiej 5 w Kielcach
Read more

Ważne obwieszczenie

Publikujemy kolejne pismo Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach w sprawie rozbudowy trasy krajowej nr 74. Oto ono.
Read more

Odbierz czujnik czadu

Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek przypomina swoim mieszkańcom, że mogą odebrać bezpłatnie czujnik czadu.
Read more

Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska

Publikujemy pismo Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach w sprawie rozbudowy trasy krajowej nr 74. Oto ono.
Read more

Uwaga! Rozliczenie wody

Z uwagi na panującą pandemię w grudniu sami musimy odczytać wskazania wodomierza i przekazać stosowną informację w tej sprawie do spółdzielni.
Read more

Jak pracuje spółdzielnia w Wigilię i Sylwestra?

24 grudnia w Wigilię Bożego Narodzenia kasa oraz biuro spółdzielni będą nieczynne. Pracownicy odbierają dzień wolny za 26 grudnia, który przypada w sobotę.
Read more

Awaria linii telefonicznych

Informujemy, że z powodu awarii linii telefonicznej nie można dodzwonić się do biura Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek. Wszystkie posiadane numery stacjonarne są czasowo nieaktywne.
Read more

Odczyty liczników w garażach!

W dniach 25-27 listopada w godz. 16-18 będą prowadzone odczyty stanu liczników energii elektrycznej w garażach przy ul. Konopnickiej.
Read more
Następna strona »