Pracownicy spółdzielni

Pracownicy biura spółdzielni

Dział ds. techniczno-eksploatacyjnych

Pokój nr 3
Aneta Bryk – inspektor ds. technicznych
Zbigniew Wieczorek – inspektor ds. technicznych

Pokój nr 4
Lechosław Marzec – inspektor ds. technicznych

Dział ds. członkowsko-organizacyjnych

Pokój nr 1
Dział członkowski
Aneta Trela – specjalista ds. członkowsko – organizacyjnych

Pokój nr 2
Dział windykacji
Paulina Matuska – starszy referent ds. windykacyjno – organizacyjnych

Dział Księgowości

Pokój nr 5
Beata Tomaszewska – specjalista księgowy, pełnomocnik Zarządu

Pokój nr 6
Dorota Polańska – zastępca głównej księgowej
Urszula Misztal – specjalista księgowy

Kasa

Krystyna Kwas – kasjer

Konserwatorzy

Elektrycy
Andrzej Sidorko
Krystian Rurak

Hydraulicy
Piotr Stępień

Ślusarz – hydraulik
Sławomir Staszowski

Stolarz – murarz
Jarosław Pajdo

Pracownik ogólnobudowlany
Sylwester Bąk

Konserwator
Ireneusz Adamczyk

Gospodarze rejonów

Gospodynie – Rejony sprzątania
Bąk Wiesława
Konopnickiej 9 kl. I-VII
Konopnickiej 11 kl. VI-X
Plac zabaw
Parkingi
Altana Konopnickiej 7
Borek Bogusława
Staffa 5 kl. I-VI
Staffa 6 kl. V-VII
Staffa 8 kl. I-IV
Małe boisko
Fijałkowska Małgorzata
Wyspiańskiego 1C kl. I-II
Wyspiańskiego 1D
Wyspiańskiego 1E kl. I-II
Wyspiańskiego 1F kl. I-II
Plac zabaw
Krzepkowska Bożena
Norwida 1 kl. I-IV
Norwida 3 kl. I-IV
Plac zabaw
Garaże od ul. Warszawskiej
Altana Norwida 6
Krzysiek Bożena
Staffa 1 kl. I-IV
Staffa 4 kl. I-IV
Staffa 6 kl. I-IV
Pawilon Staffa 2
Altana Staffa 2
Kwiatek Ewa
Gałczyńskiego 2 kl. V-VII
Gałczyńskiego 4 kl. I-IV
Staffa 3 kl. I-VII
Plac zabaw
Altana
Laskowska Elżbieta
Konopnickiej 1 kl. I-IV
Konopnickiej 3 kl. I-VII
Norwida 2 kl. III-IV
Plac zabaw
Altana Konopnickiej 3
Pająk Krystyna
Wyspiańskiego 4 kl. I-II
Wyspiańskiego 6 kl. I-VI
Wyspiańskiego 8 kl. I-VI
Boisko
Altana Wyspiańskiego 6
Lisowska Dorota
Konopnickiej 7 kl. I-X
Pawilon Konopnickiej 5
Piotrowska Aneta
Gałczyńskiego 1 kl. I-IV
Gałczyńskiego 2 kl. I-IV
Konopnickiej 11 kl. I-V
Altana Gałczyńskiego 1
Langner Bogusława
Gałczyńskiego 3 kl. I-VII
Gałczyńskiego 5 kl. I-VI
Plac zabaw
Garaże
Altana Gałczyńskiego 3
Salwa Anna
Wyspiańskiego 1 kl. I-IV
Wyspiańskiego 1A kl. I-IV
Wyspiańskiego 1G kl. I-II
Wyspiańskiego 4 kl. III-IV
Pawilon Wyspiańskiego 2
Altana Wyspiańskiego 2
Serek Stanisława
Kasprowicza 1 kl. I-VII
Kasprowicza 3 kl. I-VII
Altana Kasprowicza
Plac zabaw
Stępnik Krystyna
Gałczyńskiego 6 kl. I-VII
Gałczyńskiego 8 kl. I-VI
Altana Gałczyńskiego 8
Wzorek Teresa
Wyspiańskiego 1B kl I-II
Wyspiańskiego 3 kl. I-VIII
Wyspiańskiego 5 kl. I-IV
Plac zabaw
Zimnicka Katarzyna
Norwida 2 kl. I-II
Norwida 4 kl. I-VI
Norwida 6 kl. I-VI
Asfaltowy plac
Altana Norwida 2