Pracownicy spółdzielni

Pracownicy biura spółdzielni

Dział Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi

Pokój nr 3
Lechosław Marzec – Inspektor ds. technicznych
Zbigniew Wieczorek – Inspektor ds. technicznych

Pokój nr 4
Małgorzata Figura – Specjalista ds. administrowania zasobami mieszkaniowymi
Julita Trela – specjalista ds. windykacyjno-organizacyjnych

Dział Spraw Członkowsko – Organizacyjnych

Pokój nr 1
Paulina Matuska – referent ds. członkowsko-organizacyjnych

Pokój nr 2
Aneta Trela – specjalista ds. członkowsko-organizacyjnych

Dział Księgowości

Pokój nr 6
Dorota Polańska – Zastępca Głównego Księgowego
Urszula Misztal – Specjalista Księgowy
Beata Tomaszewska – Specjalista Księgowy

Kasa

Krystyna Kwas – Kasjer

Konserwatorzy

Elektrycy
Andrzej Sidorko
Krystian Rurak

Hydraulicy
Dariusz Kuleta
Henryk Lubocha

Ślusarz – hydraulik
Sławomir Staszowski

Stolarz – murarz
Jarosław Pajdo

Konserwator
Ireneusz Adamczyk

Gospodarze rejonów

Gospodynie – Rejony sprzątania
Bąk Wiesława
Konopnickiej 9 kl. I-VII
Konopnickiej 11 kl. VI-X
Plac zabaw
Parkingi
Altana Konopnickiej 7
Borek Bogusława
Staffa 5 kl. I-VI
Staffa 6 kl. V-VII
Staffa 8 kl. I-IV
Małe boisko
Cisak Maria
Kasprowicza 1 kl. I – VII
Kasprowicza 3 kl. I – VII
Fijałkowska Małgorzata
Wyspiańskiego 1C kl. I-II
Wyspiańskiego 1D
Wyspiańskiego 1E kl. I-II
Wyspiańskiego 1F kl. I-II
Plac zabaw
Krzepkowska Bożena
Norwida 1 kl. I-VII
Norwida 3 kl. I-IV
Plac zabaw
Garaże od ul. Warszawskiej
Langner Bogusława
Gałczyńskiego 2 kl. V-VII
Gałczyńskiego 4 kl. I-IV
Staffa 3 kl. I-VII
Lisowska Dorota
Konopnickiej 7 kl. I-X
Pawilon Konopnickiej 5
Laskowska Elżbieta
Konopnickiej 1 kl. I-IV
Konopnickiej 3 kl. I-VII
Norwida 2 kl. III-IV
Plac zabaw
Piotrowska Aneta
Gałczyńskiego 1 kl. I-IV
Gałczyńskiego 2 kl. I-IV
Konopnickiej 11 kl. I-V
Altana Gałczyńskiego 1
Rzepka Marianna
Gałczyńskiego 3 kl. I-VII
Gałczyńskiego 5 kl. I-VI
Plac zabaw
Garaże
Salwa Anna
Wyspiańskiego 1 kl. I-IV
Wyspiańskiego 1A kl. I-IV
Wyspiańskiego 1G kl. I-II
Wyspiańskiego 4 kl. III-IV
Stępnik Krystyna
Gałczyńskiego 6 kl. I-VII
Gałczyńskiego 8 kl. I-VI
Altana Gałczyńskiego 8
Serek Stanisława

Staffa 1 kl. I – IV
Staffa 4 kl. I – IV
Staffa 6 kl. I – IV
Pawilon Staffa 2

Krzysiek Bożena
Wyspiańskiego 4 kl. I-II
Wyspiańskiego 6 kl. I-VI
Wyspiańskiego 8 kl. I-VI
Boisko
Wzorek Teresa
Wyspiańskiego 1B kl I-II
Wyspiańskiego 3 kl. I-VIII
Wyspiańskiego 5 kl. I-IV
Plac zabaw
Zimnicka Katarzyna
Norwida 2 kl. I-II
Norwida 4 kl. I-VI
Norwida 6 kl. I-VI
Asfaltowy plac