Skład Rady Nadzorczej SM Bocianek – kadencja 2017 – 2020

  • Wiesław Kamiński – Przewodniczący
  • Zdzisław Molenda – Z-ca Przewodniczącego
  • Ewa Piwowarczyk – Sekretarz
  • Mirosław Buczkowski (do dnia 08.09.2017 r.)
  • Aneta Ćwiek
  • Michał Korbiński
  • Przemysław Kruk
  • Danuta Michta
  • Michał Piskorzewski
  • Artur Pękala (od dnia 09.09.2017 r.)

 

Komisja Rewizyjna

  • Przemysław Kruk  – Przewodniczący
  • Aneta Ćwiek – Członek
  • Danuta Michta – Członek

 

Komisja Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi

  • Mirosław Buczkowski – Przewodniczący (do dnia 08.09.2017 r.)
  • Michał Piskorzewski – Przewodniczący (od dnia 09.09.2017 r.)
  • Michał Korbiński – Członek
  • Artur Pękala – Członek (od dnia 09.09.2017 r.)

 

 

Skład Rady Nadzorczej SM Bocianek – kadencja 2014 – 2017

  • Dariusz Dudek – Przewodniczący
  • Józef Binkowski – Z-ca Przewodniczącego
  • Jan Zieliński – Z-ca Przewodniczącego ds. współpracy z Radami Nieruchomości
  • Alicja Nowak – Sekretarz
  • Regina Pacan
  • Zofia Szczodra
  • Wiesław Kamiński
  • Przemysław Kruk
  • Krzysztof Nawrot

Komisja Rewizyjna

  • Zofia Szczodra – Przewodnicząca
  • Przemysław Kruk  – Z-ca Przewodniczącej
  • Regina Pacan – Członek

Komisja Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi

  • Wiesław Kamiński – Przewodniczący
  • Krzysztof Nawrot – Z-ca Przewodniczącego
  • Jan Zieliński – Członek

 

Skład Rady Nadzorczej SM Bocianek – kadencja 2011 – 2014

  • Dariusz Dudek – Przewodniczący
  • Józef Binkowski – Z-ca Przewodniczącego
  • Zdzisława Krzyk – Sekretarz (zrezygnowała z zasiadania w Radzie 1 kwietnia 2014 r.)
  • Czesław Czechowski
  • Zdzisław Nowak (zawieszony w czynnościach członka Rady 12 marca 2014 r.)
  • Zofia Szczodra
  • Tadeusz Kaleta
  • Teresa Łakomiec
  • Alicja Nowak – sekretarz od dnia 24.04.2014 r.
  • Jan Zieliński
  • Wojciech Jerzy Paw – członek Rady od dnia 24.04.2014 r.

Komisja Rewizyjna

  • Zofia Szczodra – Przewodnicząca
  • Teresa Łakomiec – Z-ca Przewodniczacej
  • Alicja Nowak – Członek

Komisja Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi

  • Zdzisław Nowak – Przewodniczący do dnia 12 marca 2014 r.
  • Tadeusz Kaleta – Przewodniczący od dnia 24.04.2014 r.
  • Wojciech Jerzy Paw – z-ca przewodniczącego od dnia 24.04.2014 r.
  • Czesław Czechowski – Członek

Pełnomocnik Rady Nadzorczej Do Kontaktów z Radami Nieruchomości

  •  Jan Zieliński