Skatepark i bieżnia za głosy

Na naszym osiedlu może powstać skatepark, czyli teren do jazdy na deskorolkach, rolkach i itp. oraz bieżnia. Aby tak się jednak stało projekt musi zdobyć odpowiednie poparcie mieszkańców miasta. Liczy się każdy głos!

Inwestycja została zgłoszona do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego. Władze Kielc spośród wielu zgłoszonych projektów zrealizują te, które uzyskają najwięcej głosów mieszkańców miasta.
Na wniosek mieszkańców naszego osiedla do Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok zgłoszony został pomysł wykonania kompleksu rekreacyjno-sportowego w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 1. Wartość tej inwestycji to 2 mln zł.
Aby uzyskać jak największe poparcie także poza osiedlem grupa inicjatywna wspiera równie atrakcyjne 3 mniejsze projekty, które będą również wspierały projekt z naszego osiedla. Jako że zgłoszonych jest dużo projektów, a budżet jest ograniczony o wygranej będzie decydował każdy głos. Prosimy o zaangażowanie, głosowanie i zachęcanie do oddania głosu na poniższe projekty:

PROJEKT INWESTYCYJNY DUŻY

Nr projektu
Nazwa projektu
DI056
Bocianek na start – kompleks rekreacyjno-sportowy przy Szkole Podstawowej nr 1
PROJEKTY INWESTYCYJNE MAŁE
Nr projektu
Nazwa projektu
MI020
Dzieciństwo bez barier – integracyjny plac zabaw dla dzieci niepełnosprawnych i zdrowych w Parku im. A. Dygasińskiego
MI109
Tak – siatka łączy nie dzieli – budowa boiska do siatkówki i badmintona przy SP 28
MI121
Plac zabaw w Zielonym Ogrodzie przy Przedszkolu Samorządowym nr 9
Głosowanie trwa od 25 września do 9 października na stronie internetowej www.bo.kielce.eu. Można zagłosować na 1 duży projekt i 3 małe oraz 5 nieinwestycyjnych – na wszystkie projekty głosujemy podczas jednego logowania. Jeżeli z powodu braku komputera, internetu lub jakiejkolwiek innej przyczyny będziecie mieli Państwo problem z oddaniem głosu zapraszamy do biura spółdzielni z niezbędnymi do głosowania – dowodem osobistym i telefonem komórkowym. Nasi pracownicy z chęcią udzielą Państwu pomocy.