Wyremontowali boiska

Naprawione zostały nawierzchnie boisk wielofunkcyjnych, znajdujących się na ternie naszego osiedla.
Kompleks sportowy pomiędzy szkołą podstawową a Parkiem Dygasińskiego powstał jesienią 2014 roku. W tym samym czasie wykonano boisko obok bloku przy ul. Kasptowicza. Zarówno jedno jak i drugie były miejscem wielu turniejów, między innymi o Puchar Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek. 
Po blisko siedmiu latach intensywnego użytkowania (boiska są ogólnodostępne), poliuretanowa nawierzchni wymagała naprawy. Do wczoraj, kiedy to firma, zajmująca się tego typu pracami, na zlecenie Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek, pojawiła się na terenie naszego osiedla.
– Wszelkie ubytki zostały uzupełnione, niestety usłyszeliśmy, złą wiadomość, że za rok lub dwa prawdopodobnie będzie konieczna wymiana nawierzchni na nową – mówi Paweł Kubicki, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek. 
Apelujemy w tym miejscu do wszystkich osób korzystających z boisk, aby przestrzegały regulaminu, który wywieszony jest przy wejściach. W szczególności o wchodzenie na boiska wyłącznie w miękkim obuwiu (nie wolno wchodzić w “korkach”, butach na obcasach, a tym bardziej “szpilkach”). Dzięki temu będziemy dłużej cieszyli się z niezniszczonych obiektów sportowych.
– Niestety już pierwszego dnia po naprawie nawierzchni poliuretanowej, dzieci przy swoich rodzicach jeździły po boisku na hulajnogach – informują pracownicy spółdzielni.
Zadbajmy, by do takich sytuacji nie dochodziło.