Odczyt wodomierzy

Tak jak w ubiegłym roku prosimy o dokonanie odczytu wskazań Państwa wodomierzy i przekazanie danych do spółdzielni.
W dniach 27-31 grudnia 2022 r. należy odczytać wskazania swojego wodomierza i najpóźniej do 5 stycznia 2023 r. przekazać wskazania licznika do spółdzielni. Można to zrobić na kilka sposobów:
a) na specjalnym druku, który znajduje się poniżej,
b) na zwykłej kartce, zawierającej: adres, numer wodomierza, wynik odczytu, podpis użytkownika lokalu, datę odczytu,
c) poprzez wiadomość e-mail, wysłaną na adres: smbocianek@interia.pl. Wiadomość powinna zawierać: adres, numer wodomierza, wynik odczytu, podpis użytkownika lokalu, datę odczytu.
Jeśli z jakiegoś powodu nie możecie Państwo dokonać odczytu samodzielnie, fakt ten należy zgłosić do spółdzielni w celu umówienia wizyty hydraulika.
W przypadku niedostarczenia do 5 stycznia 2023 r. odczytu lub braku możliwości dokonania odczytu, rozliczenie zostanie dokonane zgodnie z obowiązującym regulaminem, którego treść dostępna jest na stronie www.smbocianek.pl w zakładce dokumenty – dostęp po zalogowaniu.
Uwaga! Poniższe oświadczenie najlepiej wrzucić do skrzynek przy wejściu do biura spółdzielni lub urny w budynku spółdzielni.
Prosimy o dokładne sprawdzenie stanu wodomierza i prawidłowe wpisanie cyfr w formularzu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny ze spółdzielnią.
Instrukcję odczytu oraz formularz na którym można wpisać dane znajduje się w “Echu Bocianka”, który w tym tygodniu znajdziecie Państwo w swoich skrzynkach pocztowych.
Oświadczenie wraz z instrukcją w formacie pdf do wydrukowania. (kliknij aby otworzyć)