Uwaga! Odczyt wodomierzy

W dniach 29 maja 2024 r. – 2 czerwca 2024 r. należy odczytać wskazania swojego wodomierza i najpóźniej do 3 czerwca 2024 r. przekazać odczyt licznika do spółdzielni.

Można to zrobić na kilka sposobów:

a) na specjalnym druku, który znajduje się poniżej,

b) na kartce, zawierającej: adres, numer wodomierza, wynik odczytu, podpis użytkownika lokalu, datę odczytu;

c) poprzez wiadomość e-mail, wysłaną na adres: smbocianek@interia.pl. Wiadomość powinna zawierać: adres, numer wodomierza, wynik odczytu, podpis użytkownika lokalu, datę odczytu.

Jeśli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo dokonać odczytu samodzielnie, fakt ten należy zgłosić do spółdzielni w celu umówienia wizyty hydraulika.

W przypadku niedostarczenia odczytu lub braku możliwości dokonania odczytu, rozliczenie zostanie dokonane zgodnie z obowiązującym regulaminem, którego treść dostępna jest na stronie www.smbocianek.pl, w zakładce dokumenty – dostęp po zalogowaniu.

Uwaga! Poniższe oświadczenie najlepiej wrzucić do skrzynek przy wejściu do biura spółdzielni lub urny w budynku spółdzielni. Prosimy o dokładne sprawdzenie stanu wodomierza i prawidłowe wpisanie cyfr w formularzu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny ze spółdzielnią.

Poniżej znajduje się formularz, na którym można wpisać stan wodomierza i przekazać go do spółdzielni. Wystarczy kliknąć na zdjęcie poniżej, by otworzyć plik pdf i wydrukować go na domowej drukarce.

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć i wydrukować