Trwa Walne Zgromadzenie Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek. Obrady toczą się w Kieleckim Centrum Biznesu (dawny Exbud) przy al. Solidarności w Kielcach.
Obecni wysłuchali już sprawozdań z działalności Rady Nadzorczej SM Bocianek oraz Zarządu. Zaprezentowano również sprawozdanie finansowe z działalności spółdzielni za rok 2025.
Trawa obecnie dyskusja nad sprawozdaniami.
-
godz. 19:25 – Walne Zgromadzenie zatwierdziło sprawozdania z działalności Rady Nadzorczej oraz Zarządu.
-
godz. 19:30 – Walne Zgromadzenie zatwierdziło sprawozdanie finansowe za 2025 rok (treść sprawozdania znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce Spółdzielnia/Dokumenty).
-
godz. 19:34 – Walne Zgromadzenie przyjęło uchwałę w sprawie “podziału nadwyżki bilansowej (dochodu ogólnego) za 2025 rok”. Treść uchwały znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce Spółdzielnia/Dokumenty.
-
godz. 19:40 – Głosowanie nad absolutorium dla Zarządu Spółdzielni. Walne Zgromadzenie podjęło decyzję o udzieleniu absolutorium dla prezesa Pawła Kubickiego oraz Edyty Sobczyk pełniącej funkcję członka Zarządu i głównej księgowej.
-
godz. 20:20 – Podjęta została uchwała w sprawie “oznaczenia najwyższej sumy zobowiązań oraz określenia dopuszczalnych źródeł finansowania na zadania energooszczędne i proekologiczne”. Treść uchwały znajduje się na naszej stronie w zakładce Spółdzielnia/Dokumenty.
Walne Zgromadzenie powoli dobiega końca, trwają sprawozdania Komisji Uchwał i Wniosków oraz Komisji Mandatowo-Skrutacyjnej.
