Pismo do wojewody

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek wystosował kolejne pismo do Wojewody Świętokrzyskiego. Powstało ono na skutek rozbieżności pomiędzy Urzędem Wojewódzkim a zarządem Spółdzielni w rozumieniu przepisów prawa, dotyczących odszkodowań dla właścicieli garaży oraz Spółdzielni.
Poniżej publikujemy pismo w całości. Zawiera ono Stanowisko Spółdzielni  po spotkaniu z dnia 14 maja 2026 r. Aby się z nim zapoznać proszę kliknąć na poniższe zdjęcie.