Informacje

Program “Interwencja” Radia Kielce prosto z Bocianka

Program radiowy w sprawie planów budowy masztu telefonii komórkowej na terenie naszego osiedla będzie nagrywany jutro 17 maja na Bocianku na skwerze obok sklepu PSS Społem. Audycja “Interwencja” na żywo z Bocianka jutro o godz. 16.30. Zapraszamy.
Read more

Chcą zbudować maszt telefonii komórkowej na Bocianku. Zarząd spółdzielni złożył protest

Ukazało się obwieszczenie Prezydenta Miasta Kielce zawiadamiające o wszczęciu postępowania w sprawie o ustalenie lokalizacji celu publicznego dla inwestycji polegającej na budowie stacji bazowej telefonii komórkowej na działkach położonych obok stacji paliw Orlen. Zarząd naszej spółdzielni złożył w tej sprawie protest.
Read more

2 maja biuro spółdzielni będzie nieczynne

Read more

Nie zastawiaj śmietnika

Władze Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek oraz przedstawiciele firmy, zajmującej się odbiorem odpadów komunalnych na terenie miasta, proszą o niezastawianie altan śmietnikowych.
Read more

Życzymy Wesołych Świąt

Read more

Nowy numer “Echa Bocianka”

Już dziś w swoich skrzynkach pocztowych znajdziecie Państwo najnowsze wydanie “Echa Bocianka” – kwartalnika wydawanego przez Spółdzielnię Mieszkaniową Bocianek. Zapraszamy do lektury.
Read more

Dzień Kobiet

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składa Zarząd, Rada Nadzorcza i Pracownicy SM Bocianek. 
Read more

Życzenia noworoczne

Read more
Następna strona »