Informacje

Głosuj na Przyjazny Bocianek

Jeszcze tylko do 6 października można głosować na projekty, które ubiegają się o dofinansowanie w ramach budżetu obywatelskiego. Wśród nich jest “Przyjazny Bocianek dla każdego”.
Read more

21 września rusza sezon grzewczy

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek informuje, że 21 września 2022 rozpocznie się sezon grzewczy na terenie osiedla Bocianek.
Read more

Uwaga właściciele garaży!

Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek otrzymała pismo od Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Warszawie w sprawie rozbudowy ul. Świętokrzyskiej.
Jak czytamy w piśmie postępowanie odwoławcze od decyzji Regionalnego DyrektoraOchrony Środowiska (…) o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. “Rozbudowy drogi krajowej nr 74 do parametrów drogi 2-jezdniowej, klasy ekspresowej na odcinku przejścia przez Kielce (węzeł Kielc-Zachód – węzeł Kielce-Bocianek/DK73) nie mogło być zakończone w wyznaczonym terminie. Przyczyną zwłoki jest skomplikowany charakter sprawy. 
Jednocześnie wskazano nowy termin załatwienia sprawy na 30 września 2022 r.
Poniżej publikujemy pismo Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

 

Read more

Zawiadomienie ws. rozbudowy ul. Świętokrzyskiej

Prezentujemy pismo Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w sprawie “Rozbudowy drogi krajowej nr 74 do parametrów drogi dwujezdniowej, klasy ekspresowej na odcinku przejścia przez Kielce”.
Read more

Place zabaw są bezpieczne

Sanepid sprawdził place zabaw na terenie osiedla Bocianek. Wniosek – bawiące się na nich dzieci są bezpieczne.
Read more

Elżbieta Hermanowska nową przewodniczącą Rady Nadzorczej

Elżbieta Hermanowska została nową przewodniczącą Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek. Jej zastępczynią Aneta Ćwiek a sekretarzem Michał Piskorzewski.
Read more

Rada Nadzorcza Wybrana

Nowa Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek została wybrana. Oto nazwiska ludzi, którzy będą w niej zasiadać przez najbliższe trzy lata.  
Read more

Rozpoczęły się obrady Walnego Zgromadzenia

Rozpoczęły się obrady Walnego Zgromadzenia Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek. Kulminacyjnym punktem będą wybory do Rady Nadzorczej naszej spółdzielni.
Read more
Następna strona »