Informacje

Uwaga! Awaria wodociągu

Duża awaria wodociągu wystąpiła na osiedlu Bocianek. Służby zostały już powiadomione o zdarzeniu.
Read more

Dzień Dziecka nad zalewem w Cedzynie

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek zaprasza wszystkie dzieci na niezwykłą imprezę organizowaną nad Zalewem Cedzyna.
Read more

Walne Zgromadzenie 2024

Temat budowy nowych garaży na terenie obecnego parkingu strzeżonego zdominował tegoroczne obrady Walnego Zgromadzenia Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek.
Read more

Segreguj – daj przykład

“Segreguję – daję przykład” – to tytuł programu pilotażowego, który będzie realizowany w Kielcach. Weźmie w nim udział także osiedle Bocianek.
Read more

Trwają obrady Walnego Zgromadzenia

Trwają obrady Walnego Zgromadzenia Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek. Jego uczestnicy podejmą dziś decyzje w kilku ważnych sprawach.
Read more

Nowa uchwała na Walne Zgromadzenie

Do Zarządu Spółdzielni wpłynął projekt uchwały zaproponowanej przez członka SM Bocianek. Będzie on przedmiotem dyskusji podczas obrad Walnego Zgromadzenia, które odbędą się 26 kwietnia w Kieleckim Centrum Biznesu.
Read more

Nasza reprezentantka w Radzie Miasta

Elżbieta Hermanowska, przewodnicząca Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek, zdobyła mandat do Rady Miasta Kielce. W wyborach samorządowych 7 kwietnia zagłosowało na nią 613 osób. Gratulujemy.

Read more

Dokumenty na Walne Zgromadzenie

Zawiadomienie o Walnym Zgromadzeniu z podaną datą miejscem i godziną obrad, projekty uchwał, które będą głosowana, a także pełnomocnictwo dla osób, które nie będą mogły osobiście uczestniczyć w obradach i chciałyby wysłać na nie swojego pełnomocnika. Te i inne dokumenty znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Read more
Następna strona »