Ogłoszenia

Wyraź opinię w sprawie rozbudowy ul. Świętokrzyskiej

Jeśli chcesz wyrazić swój głos w sprawie negatywnych skutków na życie mieszkańców osiedla Bocianek,  w związku z rozbudową drogi ekspresowej S74 podpisz załączone pismo i wrzuć je do skrzynki w budynku spółdzielni lub przy wejściu do biura (do 13 czerwca).
Read more

Obwieszczenie w sprawie rozbudowy ul. Świętokrzyskiej

Publikujemy obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w sprawie “Rozbudowy drogi krajowej nr 74 do parametrów drogi dwujezdniowej, klasy ekspresowej na odcinku przejścia przez Kielce (węzeł Kielce Zachód /S7 – węzeł Kielce Bocianek/DK73” 
Read more

Odczyt wodomierzy

W związku z podaną w dniu 20.05.2021 r. przez Wodociągi Kieleckie informacją, że od dnia 28.05.2021 nastąpi wzrost ceny za wodę i ścieki z 9,71 zł/m³ na 10,47 zł/m³ Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bocianek” prosi o podanie stanu wodomierza.
Read more

Obwieszczenie w sprawie rozbudowy drogi s74 (ul. Świętokrzyskiej)

Publikujemy obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w sprawie prowadzonego postępowanie w związku z planami rozbudowy drogi S 74 (ulicy Świętokrzyskiej).
Read more

Policja ostrzega przed oszustami

Read more

Koniec sezonu grzewczego

10 maja kończy się sezon grzewczy. Od tego dnia grzejniki w blokach na terenie osiedla Bocianek będą zimne.
Read more

Lokal do wynajęcia

Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek ogłasza konkurs ofert na najem lokalu użytkowego  o powierzchni 96 metrów kwadratowych znajdującego się na parterze w kompleksie pawilonów handlowych przy ul. Konopnickiej 5 w Kielcach
Read more

Ważne obwieszczenie

Publikujemy kolejne pismo Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach w sprawie rozbudowy trasy krajowej nr 74. Oto ono.
Read more
Następna strona »