Przetargi

Przetarg – remont klatek schodowych

Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Bocianek” w Kielcach ogłasza nieograniczony przetarg na ułożenie płytek gresowych na schodach klatek schodowych wraz z zejściami do piwnic w pięciu blokach.
Read more

Przetarg na wymianę wodomierzy

Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Bocianek” w Kielcach ul. Konopnickiej 5, ogłasza nieograniczony przetarg na dostawę i wymianę 2794 szt. wodomierzy.
Read more

Przetarg na wykonanie przeglądu instalacji elektrycznej i odgromowej

Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Bocianek” ogłasza nieograniczony przetarg na:
  1. wykonanie 5- letniego przeglądu instalacji elektrycznej zgodnie z art. 62 ust. 1 pkt. 2 ustawy z dnia 7 lipca 1994r. – Prawo Budowlane wraz z wydaniem stosownego protokołu w 1674 mieszkaniach oraz 74 lokalach użytkowych ,
  1. wykonanie 5- letniego przeglądu instalacji odgromowej zgodnie z art. 62 ust. 1 pkt. 2 ustawy z dnia 7 lipca 1994r. – Prawo Budowlane z wydaniem protokołu i dokonaniem ewentualnych napraw w 34 blokach (191 klatki) i 5 pawilonach handlowych.
Read more

Przetarg na wykonanie wejść do klatek schodowych

Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek w Kielcach ogłasza nieograniczony przetarg na wykonanie z betonowej kostki brukowej wejść do wybranych klatek schodowych.
Read more

Przetarg na termomodernizację bloków

Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek ogłasza przetarg nieograniczony na termomodernizację ścian szczytowych i półszczytowych bloków na terenie osiedla Bocianek.
Read more

Przetarg na remont balkonów

Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie remontu 129 szt. balkonów oraz 4 szt. daszków nad balkonami.
Read more

Przetargi na roboty budowlane

Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek w Kielcach ogłosiła trzy przetargi na roboty budowlane.
Read more

Licytacja mieszkania

Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek ogłasza drugi przetarg na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Wyspiańskiego 1 w Kielcach.
Read more
Następna strona »