Turniej na otwarcie boiska

Turniej o Puchar Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek z okazji otwarcia nowego boiska wielofunkcyjnego na terenie naszego osiedla, odbędzie się 18 października. Chętni do udziału w rozgrywkach mogą już zgłaszać swoje drużyny.

Wizualizacja_Boisko_Internet

18 października na otwarcie nowego boiska na Bocianku dojdzie do turnieju piątek o Puchar Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek. Zawody rozpoczną się o godzinie 8, a wystąpi w nich 12 zespołów.

Na zlecenie organizatora turniejem zajęło się Kieleckie Stowarzyszenie Sportowe Gol. Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem e-mailem:kielecki.futbol@wp.pl .

Każdy z zespołów musi mieć jednolite stroje z numerami.

Mecze w turnieju będą trwać po 10 minut. W I rundzie uczestnicy zostaną podzieleni na grupy po 3 zespoły. Po dwa awansują do fazy pucharowej. Przewidziano mecz o 3 miejsce. Nagrody drużynowe: 1 miejsce – 3 piłki do futsalu, 2 miejsce – 2 piłki do futsalu, 3 miejsce – piłka do futsalu. Są także przewidziane nagrody indywidualne dla króla strzelców, najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza. Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek zaprasza.

Więcej informacji na ten temat na stronie www.kieleckifutbol.pl