Bocianek będzie miał reprezentanta w Radzie Miasta?

Znów mamy szansę posiadać swojego reprezentanta w Radzie Miasta. O funkcję radnego ubiega się Paweł Kubicki, mieszkaniec osiedla Bocianek, zastępca prezesa naszej spółdzielni. To czy będziemy mieli człowieka, który zadba w magistracie o nasze interesy, zależy od nas samych. Wybory już w najbliższą niedzielę 16 listopada.

Kubicki_A5_naBocianekOkazja, by wprowadzić do Rady Miasta swojego reprezentanta zdarza się raz na cztery lata. Warto więc, by skorzystać z szansy, którą daje nam demokracja. Przez ostatnie lata daliśmy się zdominować przez inne osiedla, które głosując “wysłały” do rady miasta swoich przedstawicieli.

W tym roku o funkcję radnego ubiega się kilku mieszkańców naszego osiedla, wśród nich Paweł Kubicki, zastępca prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek, który z racji swojej pracy zawodowej doskonale zna problemy osiedla.

Po raz ostatni Bocianek miał przedstawiciela w Radzie Miasta kilkanaście lat temu.

Wybory już w najbliższą niedzielę 16 listopada. Głosujemy podobnie jak w poprzednich wyborach w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Staffa 7, Przedszkolu Samorządowym nr 1, przy ul. Norwida 5 oraz w Przedszkolu Samorządowym nr 32, przy ul. Kasprowicza 5.