Dzień Dziecka na Bocianku

Fantastyczna zabawa, gry, konkursy i niesamowity pokaz karateków można było zobaczyć podczas festynu z okazji Dnia Dziecka, który się odbył na naszym osiedlu.

Jedni grali w piłkę, inni zjeżdżali z wysokich na kilka metrów dmuchanych zjeżdżalni, inni tańczyli w rytm płynącej z głośników muzyki, a jeszcze inni zajadali watę cukrową. Atrakcji było całe mnóstwo. Szczególnie dla dzieci, które mogły wziąć udział w licznych konkursach i zabawach, pomalować sobie twarz zamieniając się w ten sposób w ulubioną bajkową postać. Nie zabrakło także ciekawych pokazów, wśród których prawdziwą furorę zrobiła prezentacja umiejętności kieleckich karateków.

– Najbardziej podobało mi się jak rozbijali cegły – mówił zachwycony Patryk, który na festyn przyszedł razem z tatą. – A mnie się podobało jak jeden pan położył sobie płytę betonową na brzuchu a drugi rozbił ją wielkim młotem – wykrzykiwał podekscytowany Piotruś lekko sepleniącym jeszcze dziecięcym głosikiem.

Dobra zabawa i moc atrakcji towarzyszyły biorącym udział w imprezie od jej początku aż do ostatnich minut. Organizatorem festynu była Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek, a inicjatorem Michał Piskorzewski, członek Rady Nadzorczej SM Bocianek, przewodniczący Komisji GZM.