Nie żyje Wiesław Kamiński

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że 6 lipca zmarł Wiesław Kamiński, przewodniczący Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek.
Był jednym z głównych przedstawicieli grupy, która zainicjowała powstanie naszej spółdzielni. Przez 30 lat jej istnienia, 23 lata był członkiem Rady Nadzorczej z czego, aż przez 15 lat pełnił funkcję przewodniczącego. Jako członek rady posiadał zawsze swoje, głęboko przemyślane zdanie, którego potrafił bronić będąc jednocześnie otwarty na argumenty innych i zdolny do kompromisu, nie szukający w żadnej sprawie swojego interesu i korzyści. Życiowy optymizm i pogoda ducha były dla nas zawsze dobrym przykładem zachowań w sytuacjach trudnych. Niezależnie od różnicy wieku potrafił przełamywać bariery i odnajdywać wspólny język z młodymi ludźmi, którym ufał i chętnie ich wspierał, dzieląc się swoimi życiowymi doświadczeniami. Jego uśmiech i znane powszechnie poczucie humoru, niejednokrotnie pozwalały znaleźć dobre wyjście z konfliktów i problemów, przywracając właściwe proporcje i podejście w różnych sprawach.
Pogrzeb Wiesława Kamińskiego odbył się 13 lipca o godz. 11 w kościele pw. św. Józefa Robotnika w Kielcach. Pochowany został na cmentarzu komunalnym w Cedzynie.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako wspaniały Człowiek i Społecznik.
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Najbliższym Składają Rada Nadzorcza, Zarząd oraz pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek.