Skrzynka na ankiety, wnioski i listy

Nie musisz już wchodzić do budynku spółdzielni, aby dostarczyć ankietę, wniosek lub list. Przed wejściem zamontowana została specjalna skrzynka podawcza.
Zainstalowaliśmy ją w związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem. Mamy świadomość, że wiele osób może nie chcieć wchodzić do pomieszczeń zamkniętych, gdzie ryzyko zarażenia zawsze jest większe niż na otwartej przestrzeni. Teraz jeżeli złożenie wniosku, podania, albo innego dokumentu nie wymaga potwierdzenia odbioru, można wrzucić go do skrzynki zamontowanej przed wejściem do biura spółdzielni. Regularnie ją opróżniamy i czytamy zostawioną tam korespondencję – informuje Paweł Kubicki, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek w Kielcach.
W szczególności prosimy do skrzynki wrzucać wnioski w sprawie dostarczenia książeczek czynszowych. Przypominamy, że zmieniły się zasady ich wydawania. Obecnie, aby ją otrzymać należy złożyć specjalny wniosek. Informacja na ten temat znajduje się w najnowszym wydaniu “Echa Bocianka” na stronie 8 – wraz ze wzorem wniosku, który można wyciąć z gazety, wypełnić i wrzucić do skrzynki przed wejściem do budynku spółdzielni.
Kliknij by pobrać lub wydrukować wniosek