Wielki konkurs SM Bocianek

Tego jeszcze nie było! Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek w Kielcach ogłasza wielki konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Wziąć w nim udział mogą zarówno dzieci, młodzież jak i seniorzy!
Jesienny konkurs Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek podzielony został na trzy kategorie, po to, by wziąć w nim udział mogli mieszkańcy naszego osiedla w każdym wieku:
1. KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI w wieku do 12 lat pt. „Jak i dlaczego należy segregować śmieci – wymyśl hasło oraz zaprojektuj plakat” – technika dowolna.
2. KONKURS LITERACKI DLA MŁODZIEŻY w wieku 13-18 lat pt. „Jestem patriotą, ponieważ …” – napisz esej.
3. KONKURS KULINARNY DLA SENIORÓW pt. „Potrawa na dobry humor” – prześlij przepis oraz zdjęcie własnoręcznie przygotowanego dania.
Prace należy wykonać do 04.12.2020 r. i dostarczyć do Spółdzielni Mieszkaniowej „BOCIANEK” przy ul. Konopnickiej 5 lub przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: smbocianek@interia.pl w tytule wiadomości wpisując „KONKURS”. Każda praca powinna być podpisana oraz posiadać dane kontaktowe.
W poniższych linkach znajduje się regulamin oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych, wymagana od uczestników konkursu.
REGULAMIN KONKURSU – kliknij aby otworzyć, a następnie pobrać lub wydrukować.
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH – kliknij aby otworzyć, a następnie pobrać lub wydrukować.