Przychodnia już działa – zobacz jak wygląda

2 listopada 2020 rozpoczęła działalność na Bocianku nowa przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Trwają zapisy pacjentów.
Nowa przychodnia prowadzona przez Centrum Medyczne Zdrowie mieści się przy ul. Konopnickiej 5, w miejscu dawnej przychodni “Medyk”. W budynku wykonano generalny remont. Placówka działa w ramach kontraktu z NFZ, co oznacza, że pacjenci nie płacą za wizyty i teleporady.
Jak się zarejestrować?
Przychodnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Rejestracja telefoniczna odbywa się w godzinach 7:00 – 18:00.
Kontaktować się z pracownikami przychodni można na kilka sposobów: telefonicznie pod nr 41 201-01-01, pocztą elektroniczną pisząc na adres e-mail: rejestracja@zdrowiekielce.com lub poprzez Facebooka bądź Instagram. Szczegółowe informacje oraz aktualności można znaleźć na stronie www.zdrowiekielce.com
– Rejestrujemy pacjentów telefonicznie na konkretny dzień i godzinę. Wizyty odbywają się osobiście w przychodni, jednakże są poprzedzone teleporadą – informuje Karolina Stoga z Centrum Medycznego Zdrowie.
Interniści, pediatrzy…
W przychodni obecnie przyjmują interniści, lekarze medycyny rodzinnej, pediatrzy oraz pielęgniarki środowiskowe i położne. Powstał również punkt pobrań i punkt szczepień.
– Na dalszym etapie działania przychodni sprawdzimy jakie jest zapotrzebowanie na usługi specjalistyczne, by móc je stopniowo wprowadzić dla dobra chorych – zapewnia Karolina Stoga, która przypomina, że w dalszym ciągu można składać deklaracje przynależności do placówki. Deklaracje oraz ksero dokumentacji medycznej można złożyć osobiście w placówce w godzinach pracy przychodni. 
Dla Państwa wygody zamieszczamy poniżej deklaracje, które można pobrać i wydrukować klikając w poniższe linki:
Deklaracja wyboru lekarza POZ
Deklaracja wyboru pielęgniarki POZ
Deklaracja wyboru położnej POZ