Konkurs fotograficzny

Lubisz fotografię i posiadasz ukochane zwierzątko? Psa, kota, świnkę morską, a może węża? Twój pupil lubi być modelem i jest fotogeniczny? A może chciałbyś, żeby został gwiazdą kalendarza i poznali go wszyscy mieszkańcy naszej wspólnoty? Jeśli odpowiedź choć na jedno z tych pytań jest twierdząca, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!
Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek zaprasza mieszkańców osiedla do udziału w konkursie fotograficznym „Mój pupil w obiektywie”. Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane w bezpłatnym kalendarzu, który w grudniu trafi do wszystkich mieszkańców na terenie naszego osiedla.
W konkursie mogą wziąć udział członkowie Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek (i najbliższa rodzina), którzy na bieżąco regulują opłaty czynszowe. Każdy może zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia, które należy dostarczyć do 20 listopada 2023 roku, osobiście, na płycie CD/DVD lub pamięci przenośnej do biura Spółdzielni, lub drogą elektroniczną na adres smbocianek@interia.pl
w tytule wiadomości wpisując „Konkurs”. Trzy najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone voucherami o wartości 150 zł do wykorzystania w Przychodni Weterynaryjnej Vetika przy ul. Konopnickiej 5. Dla autorów pozostałych prac przewidziano zestawy upominkowe. Liczą się oryginalność, pomysłowość i estetyka wykonania.
Ogłoszenie wyników 24 listopada 2023 roku.
Zapraszamy do udziału!
Regulamin konkursu