Znamy zwycięzców konkursu “Mój pupil”

Marlena Jędrusik, Joanna Kryczka i Malwina Naporowska (kolejność alfabetyczna) zwyciężyły w konkursie “Mój pupil w obiektywie” ogłoszonym przez Spółdzielnię Mieszkaniową Bocianek.

Trudnego zadania wyłonienia spośród nadesłanych zdjęć trzech najciekawszych podjęli się: Paweł Kubicki – prezes zarządu SM Bocianek, Edyta Sobczyk – członek zarządu i główna księgowa oraz Dorota Polańska – zastępca głównej księgowej SM Bocianek.
Jurorów zachwycił Mruczek, leżący na kanapie z okularami na głowie czytający artykuł w “Echu Bocianka” o konkursie “Mój pupil w obiektywie” – któremu zdjęcie w tej pozie zrobiła Joanna Kryczka oraz Kobi – pies Malwiny Naporowskiej siedzący dostojnie na fotelu w domowej bibliotece a także Iskra suczka należąca do Marleny Jędrusik.
– Postanowiliśmy wybrać zwycięską trójkę nie wskazując poszczególnych miejsc – mówi Paweł Kubicki, prezes SM Bocianek, przewodniczący jury.
Można zatem stwierdzić, że każdy z wyżej wymienionych autorów zajął ex aequo pierwsze miejsce. Gratulujemy! Pozostałe osoby, biorące udział w konkursie też powinny być zadowolone. Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek dla wszystkich przygotowały upominki. Od wtorku 28 listopada ze wszystkimi będą się kontaktowali pracownicy spółdzielni w celu ustalenia terminu i sposobu przekazania nagród i upominków.
Oprócz tego wszystkie zdjęcia nadesłane na konkurs znajdą się w kalendarzu na 2024 rok, który każdy członek SM Bocianek otrzyma bezpłatnie jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.